Wyślij zapytanie Zadzwoń

  Skontakuj się w sprawie zakupu

  x

  Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt. 5 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.) przez administratora danych, MATBET spółka z o.o. z siedzibą ul. Poznańska 75, 76-200 Słupsk, w celu przedstawienia oferty handlowej, a także w celach marketingowych. Zebrane dane osobowe są udostępniane współpracującym z MATBET spółka z o.o. podmiotom. Podanie danych osobowych MATBET spółce z o.o. jest dobrowolne, poprzez zaakceptowanie niżej wymienionych oświadczeń.

  O inwestycji

  Osiedle Zacisze – spokój i harmonia z dala od zgiełku miasta.

  Malownicze otoczenie z dogodnym dojazdem do centrum miasta to atrybuty wyróżniające Osiedle Zacisze. To miejsce dla osób wymagających, szukających harmonii i spokoju na łonie przyrody. W pobliżu inwestycji znajdują się liczne punkty usługowe, natomiast zlokalizowane nieopodal przystanki autobusowe gwarantują wygodny dojazd do centrum miasta.

  Lokalizacja

  Koszalin, ul. Żytnia

  Status

  w trakcie budowy

  Rodzaj

  osiedle mieszkaniowe

  Powierzchnia

  1 000 m2

  Ilość budynków

  4

  Ilość kondygnacji

  5

  Ilość mieszkań

  236

  Powierzchnie

  40,30 m2

  do 62,16 m2

  Udogodnienia

  Nowoczesny styl

  Nowoczesna architektura, niska intensywność zabudowy, różnorodna oferta mieszkań, duże loggie, a także zagospodarowanie terenu i części wspólnych - to wszystko wpływa na komfort życia mieszkańców Osiedla.

  Komunikacja

  Położenie Osiedla na uboczu pozwala odpocząć od zgiełku miasta, mimo wszystko nie rezygnując z łatwego dostępu do infrastruktury miejskiej. Liczne przystanki autobusowe pozwalają w ciągu kilku minut dotrzeć do centrum miasta.

  Pomieszczenia użytkowe

  Stanowią idealne uzupełnienie infrastruktury budynków, wyposażając je m.in. w komórki lokatorskie oraz ogólnodostępne pomieszczenia na wózki i rowery. Pomieszczenia te będą dodatkową przestrzenią na przedmioty niecodziennego użytku, co ważne, są wykańczane "pod klucz".

  Parkingi i garaże

  Każdy budynek realizowany jest z myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Przy budynkach znajdują się zewnętrzne miejsca postojowe, z licznymi parkingami ogólnodostępnymi, a dla wymagających, w kondygnacjach podziemnych zaprojektowane są indywidualne garaże.

  Cichobieżne windy

  Budynki wyposażane są w szybkie cichobieżne windy łączące wszystkie kondygnacje.

  Lokalizacja

  Ta inwestycja tworzy już samodzielne Osiedle z dobrze rozwiniętą strukturą usługową i komunikacyjną. Tutaj możesz odetchnąć od zgiełku miasta, nie rezygnując z udogodnień.

  Aktualnie w realizacji V etap inwestycji, na który składają się cztery nowoczesne i przeszklone budynki mieszkalne. To aż 236 komfortowych lokali o zróżnicowanych powierzchniach.

  Wkrótce rozpoczniemy sprzedaż budynku mieszkalnego oznaczonego nr budowalnym K52, w którym znajdzie się 59 komfortowych lokali o różnorodnych powierzchniach. W budynku znajdować się będą komórki lokatorskie oraz ogólnodostępne pomieszczenia na wózki i rowery. Przy budynku znajdować się będą zewnętrzne miejsca postojowe, a w kondygnacjach podziemnych indywidualne garaże.

  Potrzebujesz mieszkania „od zaraz”? W ofercie sprzedaży posiadamy ostatnie, gotowe lokale w budynku K 51!

  Lokalizacja Osiedla

  Adres

  ul. Żytnia

  75-818 Koszalin

  Kluczowe lokalizacje

  Żłobek:

  2,5 km

  Przychodnia:

  1,9 km

  Przedszkole:

  600 m

  Supermarket:

  300 m

  Szkoła:

  3 km

  Szpital:

  5 km

  Przystanek:

  290 m

  Plaża miejska:

  3,3 km

  Dowiedz się więcej

  Wypełnij formularz, aby porozmawiać ze specjalistą z naszego zespołu.

   Możesz również skontaktować się z nami osobiście dzwoniąc na numer +(48) 519 326 296

   lub napisać email na adres matbet@matbet.com.pl