Overview

Nowe Miasto to osiedle położone w zachodniej części Słupska, stanowi część dzielnicy Niepodległości.

Niepodważalnym atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja – to idealne miejsce dla osób pragnących spokojnej okolicy pełnej zieleni oraz potrzebujących łatwego dostępu do infrastruktury miejskiej. Swobodne przemieszczanie się w kierunku innych dzielnic miasta umożliwia obecność ringu wewnętrznego i obwodnicy miasta w ciągu drogi S6, a otoczenie pełne zieleni, drzew, kwiatów, terenów rekreacyjnych pozwala odetchnąć od zgiełku miasta, nabrać relaksu i żyć komfortowo. Na terenie osiedla powstają pięciopiętrowe budynki, o wysokim standardzie, z windami, garażami, miejscami parkingowymi oraz terenami rekreacyjnymi.

 • LokalizacjaSłupsk
 • Statusw trakcie budowy
 • Rodzajosiedle mieszkaniowe
 • Powierzchnia166.000 m2
 • Ilość budynków ETAPYA i B - 26
 • Ilość mieszkań1625
 • Powierzchnie25 m2 - 65,56 m2

Udogodnienia

Inwestycja została zaprojektowana przez doświadczonych słupskich architektów. W szerokiej gamie oferowanych lokali znajdują się mieszkania z loggiami o zróżnicowanych powierzchniach. W każdym budynku znajdują się komórki lokatorskie oraz pomieszczenia wspólne (na wózki lub rowery). Ponadto istnieje możliwość wykupienia zewnętrznego miejsca postojowego lub samodzielnego garażu. Sukcesywnie rozwijane są tereny zielone i rekreacyjne tworzące przyjazną aurę osiedla. W najbliższym czasie wzdłuż osiedla powstanie dalszy ciąg Parku Zachodniego (tzw. Kliny zieleni), ze zbiornikami retencyjnymi w postaci stawków, służącego rekreacji i wypoczynkowi mieszkańców. W bliskiej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, żłobek, a także liczne sklepy i lokale usługowe.

Osiedle położone jest w zbiegu ulic Dywizjonu 303, Marii Zaborowskiej i Legionów Polskich. Charakteryzuje się doskonałym skomunikowaniem z innymi częściami miasta z wykorzystaniem transportu publicznego (przystanki, 2 pętle autobusowe). W ciągu 10 minut można dotrzeć spacerem do Centrum Handlowego JANTAR i wielu innych sklepów dyskontowych różnych branż.

Innowacyjny charakter

Estetyka i funkcjonalność połączone z nowoczesnymi rozwiązaniami to szansa na nowy, lepszy standard życia.

Pomieszczenia użytkowe

Stanowią idealne uzupełnienie infrastruktury budynków, wyposażając je m.in. w komórki lokatorskie oraz ogólnodostępne pomieszczenia na wózki i rowery.

Doskonała komunikacja

Szybki i wygodny dojazd do kluczowych punktów miasta.

Parkingi i garaże

Miejsca te zapewnią bezpieczeństwo Twoim pojazdom oraz będą stanowić dodatkową przestrzeń na przedmioty niecodziennego użytku.

Obiekty małej architektury

Otoczenie osiedla wyposażone jest w place zabaw, liczne ławki oraz stojaki na rowery.

Cichobieżne windy

Budynki wyposażone są w szybkie, cichobieżne windy łączące wszystkie kondygnacje.

Place
zabaw

Urządzone w bezpieczny, ale i kreatywny sposób, będą doskonałym miejscem integracji najmłodszych mieszkańców.

Tereny rekreacyjne

Okolica pełna jest zieleni i zadbanych skwerów, wśród których znajdują się liczne ścieżki spacerowe i rowerowe. Na naszym osiedlu nie brakuje infrastruktury dla jednośladów - wiat rowerowych i stojaków.

Logo - Nowe Miasto - Kolor PNG

Lokalizacja Osiedla

Nowe Miasto jest kontynuacją Osiedla Niepodległości położonego w zachodniej części Słupska. Od wschodu osiedle graniczy z trasą rekreacyjno-spacerową prowadzącą do Parku Zachodniego. To jedno z ulubionych miejsc słupszczan. Wzdłuż otoczonej zielenią trasy znajdują się ławki i przeszkody treningowe, dzięki którym można aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Ponadto w parku zlokalizowane są place zabaw dla dzieci, a prowadzi do nich malownicza ścieżka rowerowa ze stacją.

Wszystko to tworzy przyjemny, estetyczny i sprzyjający dobremu samopoczuciu mieszkańców plener. W najbliższym czasie przy granicy osiedla powstanie sklep dyskontowy oraz park z dwoma oczkami wodnymi (kontynuacja miejskich Klinów zieleni). W odległości 5 minut pieszo od osiedla znajdują się dwie szkoły: podstawowa i liceum ogólnokształcące, dwa przedszkola, żłobek, pętla autobusowa oraz sklepy wielobranżowe.

Adres

ul. Dywizjonu 303 / ul. Legionów Polskich
76-200 Słupsk, Polska

Kluczowe lokalizacje

Wybierz mieszkanie

Kliknij, aby wybrać mieszkanie

Zostaniesz przeniesiony na stronę inwestycji
...

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz, aby porozmawiać ze specjalistą z naszego zespołu.

  Możesz również skontaktować się z nami osobiście dzwoniąc na numer +(48) 519 326 296
  lub napisać email na adres matbet@matbet.com.pl