NASZ CEL

Być najbardziej zaufaną marką w branży deweloperskiej na Pomorzu

MATBET Sp. z o. o. to uznana na rynku firma, od 30 lat zajmująca się projektowaniem, budową i sprzedażą mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Jesteśmy realizatorem budownictwa mieszkaniowego w województwie pomorskim i zachodniopomorskim. Oddaliśmy do użytku kilkaset budynków o łącznej powierzchni użytkowej ok. 250 tys. m².

Budownictwo mieszkaniowe

Naszą misją jest angażowanie się w sprawy dotyczące osób, rodzin i lokalnych społeczności poprzez tworzenie przestrzeni przyjaznej do zamieszkania i odpoczynku.

Dla inwestorów

MATBET rozpoczął swoją podróż 3 dekady temu. Firma mocno ugruntowała swoją pozycję jako wiarygodna i niezawodna organizacja w branży nieruchomości, zapewniająca wysoką jakość realizowanych inwestycji, przy zachowaniu niskich kosztów utrzymania i eksploatacji budynków oraz lokali mieszkalnych.

Nasz cel od 30 lat
jest niezmienny

Od początku działalności firmy dążymy do stworzenia naszym Klientom jak najlepszej przestrzeni do życia łączącej wygodę, funkcjonalność, estetykę i bezpieczeństwo. Naszą siłą napędową jest bezustanny rozwój w myśl zasady: „Dzisiaj lepsze niż wczoraj, jutro lepsze niż dziś”.
DOŚWIADCZENIE

Nasza podróż w liczbach

0 +
Lat doświadczenia
0 +
Ukończonych projektów
0
Mieszkań oddanych do użytku
0
Zadowolonych mieszkańców
0
m2 oddanej powierzchni
0
Aktualnie prowadzonych projektów

Zespół MATBET Sp. z o. o.

Biuro sprzedaży

TELEFON

+(48) 519 326 296

MATBET Sp. z o.o.
ul. Poznańska 75, 76-200 Słupsk
Czynne: pn. – pt. 08.00-16.00

e-mail

matbet@matbet.com.pl

O NAS

„MATBET” Sp. z o.o. to firma zajmująca się od 30 lat projektowaniem, budową i sprzedażą mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Jesteśmy realizatorem budownictwa mieszkaniowego w województwie pomorskim i zachodniopomorskim.

INFORMACJE o FIRMIE

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z aktualnościami

© 2022 – Matbet Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Strona przygotowana przez  Snapspace.pl